Vrijbuiter Kampeer & Outdoor Beurs

Kom uit die winterdip en proef de zomer tijdens de Vrijbuiter Kampeer & Outdoor Beurs.

In Rotterdam, Zaandam en Gouda organiseren we achtereenvolgens 3 Kampeerbeurzen. Deze vinden plaats in de 3 winkels en hier vind je campingstands uit allerlei landen, van Italië tot en met Lapland! Ook zijn er diverse leveranciers van de campingmerken aanwezig met de nieuwste artikelen en leuke aanbiedingen. Maar er is nog veel meer te doen:

​​

- ANWB Camper van het jaar 2019: Hymer T580
- ACSI en ANWB info stand
- Lunchen in vakantiesfeer

- Kampeerprijzen te winnen!
- Beursaanbiedingen

- Nieuwste kampeer ontwikkelingen
- SVR en Vekabo mini Campings aanwezig

 

Wanneer zijn de verschillende beurzen?

Rotterdam: 16 en 17 februari
Zaandam: 9 en 10 maart
Gouda: 16 en 17 maart
 

Deelnemerslijst Kampeer- & Outdoorbeurs Zaandam:

Gidsen en Informatie   Frankrijk  
ACSI www.acsi.eu Domaine LaCanal www.lacanal.com
CampingGids.com/RAN www.campinggids.com Camping de l’Etang www.campingdeletang.com
Europe Promotion   Camping Aux Rives du Soleil www.rivesdusoleil.com
BestCamp www.bestcamp.nl Camping Au Palmier de Barran www.palmierdebarran.com
Handicamp www.handicamp.nl Camping La Magaudie www.lamagaudie.com
AllEurope Advies   La Paradou Camping Gites www.le-paradou.com
    Camping les Tourterelles www.les-tourterelles.com
Nederland   Camping Le Parc Des Serigons www.camping-serigons.com
Camping De Weuste www.deweuste.nl    
Camping de Gijzel www.campingdegijzel.nl Spanje  
Camping De Meibeek www.campingdemeibeek.nl Camping Isabena www.isabena.eu
Camping Het Wieskamp www.wieskamp.nl    
De lente van Drente www.lentevandrenthe.nl Italië  
Comby Deal www.combydeal.nl Camping Casa Tartufo www.casatartufo.nl
Poelhuis Landgoedcamping www.poelhuis.nl Camping Delle Rose www.campingdellerose.eu
Camping de Holterberg www.holterberg.ardoer.com    
Koning te Rijk www.residencedeeese.nl Scandinavië  
Hof ‘t Sprakel www.hofsprakel.nl Scan Info www.scan-info.nl
    Doro camp Lapland www.dorocamp.com
België      
Floreal Holidays www.florealgroup.be Leveranciers en diversen  
    Cejebo www.123products.nl
Luxemburg   Frans Stokman Caravans & Campers www.fransstokman.nl
Camping Troisvierges www.camping-troisvierges.lu Gimeg www.gimeg.nl
Camping Fuussekaul www.fuussekaul.lu Crespo www.crespo.nl
    Bo-Camp www.bo-camp.com
Duitsland      
Camping Alte Muehle www.camping-altemuele.de    
  www.camping-valora.de    
Ferienpark Teutoburgerwald www.ferienparkteutoburgerwald.de    
Camping am Köningsberg www.campingwolfstein.de    
Spiegelburg Camping und Gasthaus www.gasthausspiegelburg.de    
Spreewaldcamping Lübben www.spreewald-camping-luebben.de    
Camping Sanssouci Potsdam www.camping-potsdam.de    
EF Service www.campings-duitsland.info    
Mosel Campingplatz www.moselcampingplats.de    
Campingverband Zuid-west Duitsland      
       
       
       
       
       


 

 

 

 

 

 

ACSI

Einen Moment, wir aktualisieren Ihren Warenkorb!